/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای و تقاضای مکرر بینندگان شبکه شما بنا دارد فیلم تحسین برانگیز "تنهای تنهای تنها" تولید مرکز صدا و سیمای مرکز بوشهر را 20 فروردین نمایش دهد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،این فیلم در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر و در بخش تجلی اراده ملی ،توانست با کسب 11 جایزه ، رکورد دار کسب جوایز شود . این فیلم همچنین موفق به کسب عناوین و دریافت جوایز فراوانی از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر (میثم فرهومند) در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سال 91 شد .

داستان این فیلم از یک تخیل مشترک کودکانه آغاز می‌شود، این تخیل به رابطه‌ای عمیق و فطری می‌انجامد، فراز و فرود‌های این رابطه و وابستگی آن به تاثیرات اجتماعی برنامه هسته‌ای ایران در سطح بین المللی و در نهایت گسست این رابطه باعث کمال فکری «رنجرو» بازیگر اصلی فیلم می شود .

«رنجرو» کودکی بوشهری با تخیلی قوی است که برای کارکنان روسی نیروگاه اتمی بوشهر ماهی می‌برد . وی با «الگ» کودکی روسی بواسطه یک رویای مشترک کودکانه آشنا می‌شود. این دو کودک هرچند زبان هم را نمی‌فهمند اما بهترین دوستان یکدیگر می‌شوند .

استفاده از بازیگران محلی و بهره‌مندی از نماد های فرهنگ بومی مانند لهجه، لباس و فضای خانه‌های بومی با وجود نشان دادن محرومیت‌های مردم این خطه ، بر جذابیت فیلم می افزاید .

بنابراین گزارش این فیلم 20 فروردین ماه ساعت 23 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه شما , فیلم سینمایی


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩۳/۱/٢٠ | ۱:٠٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.