به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای و تقاضای مکرر بینندگان شبکه شما بنا دارد فیلم تحسین برانگیز "تنهای تنهای تنها" تولید مرکز صدا و سیمای مرکز بوشهر را 20 فروردین نمایش دهد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،این فیلم در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر و در بخش تجلی اراده ملی ،توانست با کسب 11 جایزه ، رکورد دار کسب جوایز شود . این فیلم همچنین موفق به کسب عناوین و دریافت جوایز فراوانی از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر (میثم فرهومند) در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سال 91 شد .

داستان این فیلم از یک تخیل مشترک کودکانه آغاز می‌شود، این تخیل به رابطه‌ای عمیق و فطری می‌انجامد، فراز و فرود‌های این رابطه و وابستگی آن به تاثیرات اجتماعی برنامه هسته‌ای ایران در سطح بین المللی و در نهایت گسست این رابطه باعث کمال فکری «رنجرو» بازیگر اصلی فیلم می شود .

«رنجرو» کودکی بوشهری با تخیلی قوی است که برای کارکنان روسی نیروگاه اتمی بوشهر ماهی می‌برد . وی با «الگ» کودکی روسی بواسطه یک رویای مشترک کودکانه آشنا می‌شود. این دو کودک هرچند زبان هم را نمی‌فهمند اما بهترین دوستان یکدیگر می‌شوند .

استفاده از بازیگران محلی و بهره‌مندی از نماد های فرهنگ بومی مانند لهجه، لباس و فضای خانه‌های بومی با وجود نشان دادن محرومیت‌های مردم این خطه ، بر جذابیت فیلم می افزاید .

بنابراین گزارش این فیلم 20 فروردین ماه ساعت 23 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه شما , فیلم سینمایی


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩۳/۱/٢٠ | ۱:٠٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.