/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت
مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران از دیجیتالی شدن فرستنده‌های تلویزیونی مازندران خبر داد و گفت: در حال حاضر 75 درصد فرستنده‌های مازندران دیجیتال است.

بهرام حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر با اشاره به اینکه در حال حاضر 75 درصد استان مازندران زیرپوشش فرستنده‌های دیجیتالی قرار دارند، اظهار کرد: این میزان تا پایان سال به 95 درصد می‌رسد.

وی به پوشش فرستنده‌های دیجیتالی در مناطق کوهستانی اشاره کرد و ادامه داد: نصب و راه‌اندازی فرستنده‌های تلویزیونی در اینگونه مناطق به دلیل وجود کوه‌های بلند با مشکل مواجه است و تلاش بر این است تا راهی برای حل این مشکل پیدا کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران تصریح کرد: در راستای افزایش ضریب پوشش شبکه‌های دیجیتالی در سطح مازندران، فرستنده‌های تلویزیونی بخش کجور از آنالوگ به دیجیتال ارتقا می‌یابد.

وی گفت: ما به غرب مازندران همانند سایر نقاط منطقه نگاه مساوی داریم و سعی می‌شود تا از توانایی‌ها و استعدادهای هنرمندان مازندرانی بهره بیشتری گرفته شود.

حمیدی خاطرنشان کرد: فرستنده‌هایی که در بخش کجور قرار دارند به دلیل شرایط اقلیمی و آب و هوایی دچار فرسودگی‌هایی شده‌اند که برای ترمیم و بازسازی آن نیاز به تجهیزات است و در این زمینه اقدام می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , فرستنده دیجیتال , دیجیتال مازندران


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩۳/۱/۱٧ | ۱٢:٥٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.