پخش ویژه برنامه‌های نوروزی شبکه سراسری شما از 27 اسفند آغاز می‌شود و تا 15 فروردین سال 93 ادامه می‌یابد، شبکه شما به مناسبت این ایام ویژه برنامه های متعدد و شادی را برای مخاطبان خود در سراسر کشور تدارک دیده است

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه تحویل سال شبکه شما برنامه  15ساعته "هفت ترانه" است که به‌مناسبت این روز از ساعت9 صبح با اجرای محمد رضا اسکندری، نجمه جودکی و زهرا شوقی پخش می‌شود.

 شبکه سراسری شما در روز چهارشنبه 29 اسفند 92 ویژه برنامه  بسیار جذاب "هفت ترانه " را بصورت ویژه و زنده از ساعت 9 تا 24 برای مخاطبان خود تدارک دیده و به روی آنتن می برد.

"ایران از نگاه شما "برنامه‌ای کوتاه و خبری تحت عنوان گزارش ایران که با رویکرد اطلاع رسانی گزارش‌های خبری استان‌ها و شهرهای سراسر کشور با محوریت گردشگری می‌پردازد. کلیپ‌های کوتاه و خبری این برنامه در فواصل برنامه‌ها از شبکه شما پخش خواهد شد.

"سوار کاری"  عنوان برنامه‌ای‌ست که برای ایام نوروز از شبکه شما تدارک دیده شده است. موضوع این برنامه مسابقات کورس اسب سواری در استان گلستان و شهرستان گنبد است. بدون شک گنبد و منطقه ترکمن صحرا در شمال شرق ایران ، یکی از مهمترین مراکز تربیت اسب و ورزش سوارکاری در ایران است. برنامه «کورس سوارکاری» با این رویکرد به معرفی اسب ترکمن بعنوان برترین نژاد اسب، جاذبه های این منطقه و مهارت سوارکاری در گنبد خواهد پرداخت. علاقه‌مندان به اسب و اسب سواری می توانند این برنامه مفرح را در ایام نوروز از شبکه شما مشاهده کنند.

"به وقت شما" عنوان برنامه‌ای 30 دقیقه‌ای‌ست که به معرفی ویژه برنامه‌های نوروزی شبکه به‌صورت روزانه می‌پردازد، به وقت شما همراه با گرافیکی زیبا بستری است برای آشنایی مخاطبان با ویژه برنامه های شبکه شما در ایام تعطیلات و فراهم آوردن فرصتی برای انتخاب برنامه مورد علاقه و تنظیم زمان برای دیدن برنامه ها در این روزها، به وقت شما هر روز در پنج نوبت بر روی آنتن شبکه شما می‌رود.

برنامه زنده وشبانه "هفت ترانه" تونل زمان برای مرور خاطرات روزهای دور است، شبکه شما برنامه روتین و زنده هفت ترانه را هرشب رأس ساعت 19:45 با پخش بهاریه ها بر روی آنتن خواهد برد. رویکرد نوستالژیک این برنامه موسیقایی بر این است که ذائقه‌های شعری و موسیقایی مردم را یادآوری و مرور کند. در طول برنامه آیتم های مصاحبه مردمی نیز در نظر گرفته شده که مردم شعرها و آوازهای محلی دلخواه و مورد علاقه خود را می‌خوانند. بستر برنامه یک بستر ملی و بومی طراحی شده تا هم یک فضای مفرح و شاد را برای مخاطب فراهم کند و هم فضایی را برای مردم ایجاد آورد که به مرور خاطرات ذهنی و موسیقایی خود بپردازد. این شبیه تونل زمان است که مخاطب می‌تواند در آن تونل، شادی‌ها، خوشی‌ها و خاطرات گذشته را مجدد برای خود مرور کند، هفت ترانه با گلچین موسیقی های محلی و اقوام با توجه به مناسبت نوروز، لحظات شاد و به یاد ماندنی را در بین خانواده‌ها ایجاد خواهد کرد.

"بهار ایرانی" برنامه‌ای 30 دقیقه‌ای با محوریت نوروزشناسی و ترکیبی‌ست که از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد. هر قسمت از این برنامه به یکی از استان های کشور اختصاص داه می شود. در این برنامه به آداب و رسومی که اقوام مختلف ایران عزیز در ایام عید نوروز دارند، پرداخته می شود و همچنین در بهار ایرانی با موضوع گردشگری جاذبه های توریستی مناطق مختلف ایران زیبا نیز به بینندگان معرفی و برای آنان به تصویر کشیده خواهد شد.

مستند های "نگارستان" شبکه« شما »با ویژه برنامه ای تحت عنوان «نگارستان» به استقبال سال نو می‌رود. شبکه شما از 27 اسفند 92 تا پایان تعطیلات نوروز هر روز با مستندهای بسیار زیبا و جذاب توجه مخاطبان خود را به دیدن این برنامه ها در ساعت 23:30 جلب می کند.

"چهل ستون" از قاب شبکه «شما» تقدیم خانواده‌های ادب دوست ایرانی می شود. «چهل ستون» برنامه ای فرهنگی،هنری و ترکیبی است که در قالب برنامه ای شاد و با نشاط هر شب بطور زنده ساعت23 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد. حفظ شادابی و سلامت روح و روان از اهداف شبکه شما با مشارکت مرکز اصفهان در تولید این برنامه است. این برنامه در لوکیشن تاریخی، زیبا و باستانی چهل ستون اصفهان و با اجرای محمود شهریاری به روی آنتن خواهد رفت. از جمله شاخص‌های این برنامه حضور برجسته ترین هنرمندان کشور در عرصه های مختلف به‌عنوان میهمان در این برنامه است.

"سریال رشید حرفه ای" سریال طنز"رشید حرفه‌ای " به تهیه‌کنندگی رسول هنرمند و کارگردانی مجید کاشی فروشان به سفارش صداوسیمای مرکز اصفهان جهت پخش از شبکه سراسری شما در ایام نوروز در دست تهیه و تولید است. این سریال با بازی قدرت الله ایزدی در 13 قسمت 40 دقیقه‌ای ساخته شده است و طی برنامه ریزی‌های انجام شده از اول فروردین هر شب ساعت 21:30 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد.


جشنوراه فیلم های تلویزیونی نوروزی شبکه" شما" با هدف ایجاد فضای شاد و مفرح در ایام نوروز 1393 اقدام به پخش آثار برگزیده مراکز استانی کرده است. پرکردن اوقات فراغتی شاد همراه با شور و نشاط نوروزی و آشنایی با تولیدات و دستاوردهای مراکز استانی از اهداف جشنوراه فیلم های نوروزی شبکه "شما" است که این فیلم‌ها از 27 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی هر روز رأس ساعت 13:30 از آنتن این شبکه برای علاقه‌مندان پخش می‌شود.

"گنج پنهان کیش"، "تنهای تنهای تنها"، "دردسر طلایی"، "تبسم گرگ"، "پولکی"، "مهریه"، "سین هشتم"، "کفشاتو در نیار"، "سین نهم"، "زنگ حساب"،" سین دهم"، "ترس"، "یحیی"، "بابا بها"ر، "یک ماه دوست داشتنی"، "تابستان طولانی" از جمله این فیلم‌هاست.

مجموعه مستند "ورزشکاران" عنوان برنامه مستندی‌ست که خاطرات فرهنگی و تربیتی جامعه ورزش، جوانان، پشکسوتان، قهرمانان و داوران خراسان رضوی را در قالب یک برنامه ترکیبی به تصویر می‌کشد این مستند در صداوسیمای خراسان رضوی تولید شده است که در 13 قسمت از اول فروردین هر روز از شبکه شما پخش خواهد شد. معرفی ارزش‌ها و الگوهای رفتاری متعادل به‌منظور تسهیل امر پایبندی به ارزش ها در جوانان و ورزشکاران، بستر سازی به منظور مراعات اخلاق، متانت و ادب اسلامی به هنگام شکست و پرهیز از خودخواهی و تکبر هنگام کسب موفقیت، اهتمام نسبت به تکمیل و تقویت خصایل انسانی در جوانان و تشویق جوانان به تأسی و پیروی از صالحان و نیکان از مهمترین اهداف این مستند است.

مستندهای محیط زیستی، فرهنگی، اجتماعی و نگارستان شبکه« شما » با ویژه برنامه‌های مستند خود به استقبال سال نو می‌رود. شبکه شما از 27 اسفند 92 تا پایان تعطیلات نوروز هر روز در سه بخش طی ساعت‌های 12:30 و 18:30 و 21 با مستندهای بسیار زیبا و جذاب محیط زیستی، فرهنگی و اجتماعی توجه مخاطبان خود را به دیدن این برنامه ها در طول ساعات تعطیلات نوروزی جلب می‌کند.

مستندهای "آخرین بازمانده‌های یوز ایرانی"، "طبیعت وحش شمال غرب"، "رودخانه لیان"، "پرندگان در سرزمین برف و آفتاب"، "نوروز در دیباج دامغان"، "دیلمان بهشت نیاکان"،" سرزمین کهن"، "در جستجوی گوزن شمالی"، "جنگل ابر"، "نوروز در آذربایجان"، "وحوش هفتاد قله"،" آراز راه بی‌گرد و غبار"، "تالاب شادگان"، "آب و آداب"، "مینوتا"،"خاک و تات"، "نوروز در نئور"، "نفس‌های جنگل"، "پژواک سرزمین من"، "فرش لاجورد"، "اگرت، بهار می‌آید"، "نوروز پارسی"، "چوم"، "بدوار"، "صیدمروارید"، "پرواز در آب"، "سنگ‌ها و ماهی‌ها"،"جواهرات زنده"، "حیات وحش خراسان شمالی" و ....... هر روز از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد.

« تنهای تنهای تنها» روز تحویل سال در قاب شبکه شما قرار می‌گیرد. "تنهای تنهای تنها" به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدی پور در صداوسیمای مرکز بوشهر تولید و ساخته شده است.

این فیلم برگزیده در روز 29 اسفندماه رأس ساعت 13:30 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد.

«از امروز تا نوروز » ترکیبی شاد شبکه شما ویژه برنامه نوروزی و ترکیبی شاد و مفرح از امروز تا نوروز با مشارکت کهگیلویه و بویراحمد بر روی آنتن می‌برد این برنامه با پخش شادمانه‌های نوروزی و آیتم‌های بهاری هرشب از شبکه شما تقدیم مخاطبان و علاقه‌مندان می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , نوروز 93 , شبکه شما


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/۱٢/٢٧ | ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.