شبکه نمایش این هفته در جدول پخش خود چند فیلم از کلینت ایستوود و عباس کیارستمی را گنجانده است.

به گزارش جام‌جم، این هفته شبکه نمایش در ساعت 15 که اختصاص به نمایش فیلم‌های کودکان و نوجوانان دارد، فیلم «خانه دوست کجاست» ساخته عباس کیارستمی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم قرار است روز سه‌شنبه به نمایش در آید. مخاطبان کودک و نوجوان این شبکه شنبه می‌توانند فیلم «دارید دیوانه‌ام می‌کنید» را ساعت 15 تماشا کنند. فیلم «سرزمین پدری» یکشنبه در همین ساعت پخش می‌شود. «دست‌ها بالا» هم برای روز دوشنبه در نظر گرفته شده است. تنها شاهد پسرم بود، چند پله بالاتر و شهر در دست بچه‌ها روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه به نمایش در می‌آید.

 

شبکه نمایش ساعت 21 خود را به مرور آثار بازیگران معروف اختصاص داده است. این هفته این شبکه مروری دارد بر چند فیلم بازیگر و کارگردان معروف، کلینت ایستوود. امروز ساعت 21 فیلم فرار از زندان آلکاتراس به نمایش در می‌آید. این فیلم را دان سیگل کارگردانی کرده است. ایستوود در این فیلم نقش اصلی را بازی می‌کند.

قصه این فیلم در سال 1960 اتفاق می‌افتد. فرانک موریس(ایستوود) پس از چند بار اقدام به فرار، از زندان آتلانتا به آلکاتراس منتقل می‌شود. واردن (مک‌گوهان) که به زندانش می‌نازد، به او می‌گوید هرگز کسی از آنجا فرار نکرده و فرار هم نخواهد نخواهد کرد، اما فرانک همه معادلات او را بر هم می‌زند.

فیلم هری کثیف ساخته دان سیگل روز یکشنبه ساعت 21 پخش می‌شود. این فیلم محصول سال 1971 است. شبکه نمایش برای روز دوشنبه فیلم استخر مرگ با بازی کلینت ایستوود را در نظر گرفته است. این فیلم را بادی وان هورن در سال 1988 کارگردانی کرده است.

علاقه‌مندان کلینت ایستوود می‌توانند فیلم قلعه عقاب‌ها را روز سه‌شنبه از این شبکه مشاهده کنند. این فیلم محصول 1968 آمریکاست.

فیلم شهر داغ ساخته ریچارد بنجامین روز چهارشنبه پخش می‌شود. این فیلم سال 1984 ساخته شده است.

فیلم‌ تحریم ایگر را خود کلینت ایستوود در سال 1975 ساخته و خودش هم نقش اصلی آن را بازی کرده است.

این فیلم روز پنجشنبه پخش می‌شود. شبکه نمایش برای روز جمعه ساعت 21 هم فیلم قدرت مطلق را در نظر گرفته است. این فیلم را نیز ایستوود سال 1997 ساخته است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نمایش


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٤/٢٩ | ٢:٤٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.