/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید
 

معاون صدا پخش آزمایشی شبکه‌های مختلف را حرفه‌ای‌ترین روال برنامه‌سازی دانست و اعلام کرد احتمالا پس از عید شبکه‌هایی چون خانواده، صبا و گلچین رسما افتتاح می‌شوند.

محمدحسین صوفی معاون صدا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تازه‌ترین اقدامات این معاونت در سانه ملی توضیح داد: ما شبکه‌های گلچین و صبا را آزمایشی راه‌اندازی کرده‌ایم و انشالله افتتاح رسمی آن به زودی رخ خواهد داد. تا به حال شبکه‌هایی چون خانواده، کتاب، فصلی، صبا و گلچین قابل دریافت هستند و امیدوار هستیم با توسعه فرستنده‌ها، رسما شبکه‌ها را افتتاح کنیم.

وی درباره زمان تحقق یافتن این وعده اظهار کرد: انشالله بعد از عید این اتفاق می‌افتد. مهم این است که حالا هم مردم به راحتی این شبکه‌ها را دریافت می‌کنند.

معاون صدا تأکید کرد: پخش آزمایشی به این دلیل است که برنامه‌های تولید شده ما متناسب با ذائقه مخاطب است و ما توانسته‌ایم به نیاز مخاطبان پاسخ دهیم. حرفه‌ای‌ترین روال برنامه‌سازی این است که ما بتوانیم متناسب با بازخوردی که از مردم می‌گیریم برنامه داشته باشیم.

صوفی در پایان تصریح کرد: یکی از راه‌های تحقق این امر، پخش آزمایشی و دریافت بازتاب‌های مردم است. ما باید بدانیم آیا مخاطبان با برنامه‌های یک شبکه تازه ارتباط برقرار کرده‌اند؟ دانستن نظرات مردم به ما کمک می‌کند متناسب با خواسته‌های شنوندگان برنامه‌ریزی و برنامه‌سازی کنیم و با افتتاح رسمی همان روال را ادامه دهیم.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , رادیو , افتتاح


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/۱٢/٢٤ | ٢:٠۱ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.