تیزر بعضی از مستند های نوروزی شبکه مستند را در این اینجا می بینیم.

(اختصاصی وبلاگ فناوری و تلویزیون دیجیتال)

 مستند ابر کارخانه ها

مجموعه «ابر کارخانه‌ها» هر شب ساعت ۲۱ از شبکه مستند پخش خواهد شد. در هر قسمت از این مجموعه به نکاتی درباره عوامل ساخت یک محصول از جمله خط تولید، نیروی انسانی و آزمایش‌های نهایی که روی یک محصول صورت می‌گیرد تا وارد بازار فروش شود، پرداخته می‌شود.

*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*

مستند استارت

سری جدید «استارت» نیز هر شب ساعت ۱۸ مهمان نوروزی شبکه مستند خواهد بود؛ در مجموعه استارت جرمی، جیمز و ریچارد درباره اتومبیل‌ها بحث می‌کنند و آنها را به چالشی سخت می‌کشند، خودروهای برتر دنیا در این مجموعه راه دشواری را طی می‌کنند تا کیفیت خود را به اثبات برسانند. این مجموعه که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده شامل تست‌ها و مقایسه‌های خودروهای مختلف به سبک‌های جدید و جالب است.

**********************مستند پایانی برای گربه سالان بزرگ

مستند آزمون کویر

این مستند از هفتم تا نهم فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکه مستند پخش می‌شود. آزمون کویر درباره مسابقات موتورسواری در دل کویر کالیفرنیای جنوبی و مبارزه هشت موتورسوار با تپه‌های مرگبار است. در این مسابقه فقط طبیعت حرف اول را می‌زند و مسیر را تعیین می‌کند.

******************

مستند آشپز خانه کنگ فو

آشپزخانه کونگ‌فو درباره آشپزی با چاشنی کونگ‌فو و حرکات رزمی است. در این مجموعه پنج قسمتی به آشپزخانه‌های مختلف در شرق آسیا سفر می‌شود

**********************

مستند راز های حیات وحش هندوستان

رازهای حیات‌وحش هندوستان نیز برای پخش از شبکه مستند در نظر گرفته شده است. در این مجموعه مستند به رازهای حیات‌وحش این کشور عظیم و زندگی حیواناتی چون ببر بنگال، شیر آسیایی، بوفالو، کرگدن و فیل آسیایی پرداخته می‌شود. مستند رازهای حیات وحش هندوستان، پنجشنبه بیست‌ونهم اسفند آغاز می‌شود و تا روز دوم سال جدید ادامه خواهد داشت.

************************

مستند هفت شگفتی جهان صنعت

هفت شگفتی جهان صنعت در هفت قسمت وقایع دوران انقلاب صنعتی را به نمایش می‌گذارد. در این سریال به هفت شاهکار مهندسی (پل بروکلین، کشتی بزرگ، فانوس دریایی بل راک، سیستم فاضلاب لندن، کانال پاناما، خط آهن عظیم و سد هوور) که در انقلاب صنعتی رخ داده، پرداخته می‌شود. این مجموعه از پنجشنبه بیست‌ونهم اسفند ساعت ۱۴ از شبکه مستند پخش می‌شود.

***********************

منبع : وبلاگ فناوری تلویزیون دیجیتال


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه مستند , نوروز 93


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/۱٢/۱٩ | ٢:٥٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.