سهم شبکه سه سیما از فیلم‌های سینمایی خارجی در نوروز 93، 10 فیلم است که در این بین نام فیلم‌هایی چون «حاشیه اقیانوس آرام»، «آخرین مقاومت»، «مرد تای‌چی» و «پس از زمین» به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فیلم‌های خارجی شبکه سه در نوروز محصول کشورهایی چون آمریکا، انگلستان، چین، بلژیک، ژاپن، هند و محصول کشور روسیه هستند و آمریکا بیشترین سهم را دارد.

همچنین اغلب فیلم‌های خارجی شبکه سه در نوروز امسال متعلق به سال 2013 هستند.

بر اساس این گزارش، شبکه سه سیما سه‌شنبه، 27 اسفند ماه ساعت 22 و 30 دقیقه فیلم سینمایی «حاشیه اقیانوس آرام» محصول کشور آمریکا در سال 2012 را پخش خواهد کرد.

این فیلم در سه شنبه آخر سال پخش خواهد شد

در خلاصه این فیلم آمده است: در پی پدیدآمدن شکافی در کف اقیانوس موجوداتی عظیم‌الجثه و دایناسور مانند از آن شکاف بیرون می‌آیند و به شهرهایی در حاشیه اقیانوس آرام حمله می‌کنند.

این شبکه چهارشنبه، 28 اسفندماه ساعت 11 و 10 دقیقه فیلم سینمایی «خط مقدم خانه» محصول کشور آمریکا در سال 2013 را به روی آنتن می‌برد.

در خلاصه فیلم «خط مقدم خانه» آمده است: فیل بروکر مأمور پلیس مبارزه با مواد مخدر است که به صورت مخفی وارد یک باند تبهکاری می‌شود و عملیات دستگیری‌ آن‌ها را هدایت می‌کند. عملیات دستگیری طبق نقشه پیش نمی‌رود و پسر رئیس باند کشته می‌شود. دو سال بعد به علت مشکلات کاری فیل معلق می‌شود. فیل که همسرش را از دست داده باید از دختر چهار ساله‌اش به تنهایی مراقبت کند و...


شبکه سه سیما همچنین جمعه یکم فروردین ساعت 11 و 10 دقیقه فیلم سینمایی «آخرین مقاومت» محصول آمریکا در سال 2013 را به روی آنتن می‌برد.

آرنولد شواتزینگر از جمله بازیگران این فیلم است.

در خلاصه این فیلم آمده است: ری اون پلیس پیری است که به عنوان کلانتر یک شهر کوچک مرزی در حال خدمت است. در پی فرار یک قاچاقچی بسیار خطرناک از دست مأموران اف.بی.آی و تصمیم به فرار او از طریق همین شهر کوچک مرزی پای ری به ماجرا کشیده می‌شود و...

 

«آخرین مسافر» فیلم سینمایی محصول کشور انگلستان در سال 2013 است که یکشنبه سوم فروردین‌ماه ساعت 11 و 10 دقیقه به روی آنتن می‌رود.

در خلاصه فیلم «آخرین مسافر» آمده است: لوییس به همراه پسر هفت ساله‌اش در قطاری در حال مسافرت است. او و چند مسافر دیگر درمی‌یابند که قطار در ایستگاه آخر توقف نکرده و به راه خود ادامه می‌دهد. لوییس اثری از راننده و نگهبان قطار پیدا نمی‌کند و در کابین راننده هم قفل است و قطار تنها با پنج مسافر به راه خود ادامه می‌دهد. آن‌ها درمی‌یابند که شخصی در داخل کابین راننده قطار را کنترل می‌کند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند کوپه‌ها را از دیزل جدا کنند و...

 

شبکه سه سیما سه‌شنبه پنجم فروردین‌ماه فیلم سینمایی «مرد تای‌چی» محصول مشترک کشور چین، آمریکا در سال 2013 را ساعت 11 و 10 دقیقه به روی آنتن می‌برد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: تایگر مرد جوانی است که در رشته رزمی تای‌چی فعالیت می‌کند. او در مسابقه‌ای در داخل چین شرکت می‌کندو با استفاده از مهارت خود در تای‌چی حریف خود را شکست می‌دهد. صاحب یک شرکت چند ملیتی دوناکا که بسیار متمول است و مسابقات زیرزمینی ترتیب می‌دهد متوجه توانایی تایگر می‌شود و...

واحد تأمین برنامه شبکه سه سیما نیز پنج‌شنبه هفتم فروردین‌ماه فیلم سینمایی «نجات فرمانده یانگ» محصول مشترک هنگ‌کنگ و چین در سال 2013 را ساعت 11 و 10 دقیقه به روی آنتن می‌برد.

در خلاصه فیلم «نجات فرمانده یانگ» آمده است: در پی بروز جنگ میان دو حکومت محلی در چین و حمله حکومت خیتن به حکومت همسایه سونگ، یک ژنرال و هفت پسرش به جنگ با خیتن‌ها می‌روند.

 

شبکه سه سیما علاوه بر فیلم‌های یاد شده فیلم سینمایی «ایستگاه اعداد» محصول مشترک آمریکا، انگلیس و بلژیک در سال 2013 را جمعه هشتم فروردین‌ماه ساعت 11 و 10 دقیقه به روی آنتن می‌برد.

در خلاصه فیلم «ایستگاه اعداد» آمده است: امرسون مأمور یک سازمان اطلاعاتی است که در انجام یک مأموریت تعلل می‌کند. سازمان او را از خدمت منفصل کرده و بعد از انجام تست‌های روانی او را به کاری ساده می‌گمارد. کار امرسون تأمین امنیت یک پایگاه کوچک است که کارش فرستادن کدهایی سری به شکل اعداد است و...

 

شبکه سه سیما فیلم سینمایی «سه احمق» محصول کشور هند در سال 2009 را یکشنبه دهم فروردین‌ماه ساعت 11 و 10 دقیقه به روی آنتن می‌برد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سه فارغ‌التحصیل کالج مهندسی بعد از 10 سال بر سر یک قرار قدیمی حاضر می‌شوند ولی نفر چهارم نمی‌آید. آن‌ها برای پیدا کردن او راهی سفر طولانی می‌شوند و...

فیلم سینمایی «قلب‌های شجاع» محصول کشور ژاپن در سال 2012 است که شبکه سه سیما دوشنبه 11 فروردین‌ماه آن را ساعت 11 و 10 دقیقه به روی آنتن می‌برد.

در خلاصه فیلم «قلب‌های شجاع» آمده است: در پی نقص فنی یک هواپیما و بازنشدن چرخ جلو مسئولین امنیت هوایی تصمیم می‌گیرند که هواپیما در خلیج توکیو فرود بیاید. در این راستا نیروهای گارد ساحلی ژاپن مأمور نجات جان مسافران می‌شوند. آن‌ها بعد از پشت سر گذاشتن مخاطرات فراوان و...

 

واحد تأمین برنامه شبکه سه سیما چهارشنبه 13 فروردین‌ ماه فیلم سینمایی «مترو» محصول کشور روسیه در سال 2013 را ساعت 11 و 10 دقیقه به روی آنتن می‌برد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در پی نشست آب به داخل تونل متروی مسکو یک قطار در زیر زمین دچار سانحه می‌شود وتعدادی کشته می‌شوند. این حادثه منجر به خطر افتادن کل شهر می‌شود و...

شبکه سه سیما آخرین فیلم سینمایی را روز جمعه 15 فروردین‌ماه به روی آنتن می‌برد. این فیلم سینمایی که «پس از زمین» نام دارد محصول کشور آمریکا در سال 2013 است.

در خلاصه فیلم «پس از زمین» آمده است: در پی حملات موجودات فضایی عجیب و مهاجمین به زمین انسان‌ها مجبور به ترک زمین می‌شوند. این موجودات کور بوده و فقط انسان‌ها را از روی واکنش‌های زیستی و در نتیجه ترس شناسایی می‌کنند. بعد از گذشت سال‌های طولانی از مهارت انسان‌ها یک فرمانده عالی‌رتبه نیروهای زمینی که به همراه پسر خود برای انجام مأموریتی در حال سفر در فضاست در اثر برخورد شهاب‌ سنگ مجبور به سقوط در زمین می‌شوند و...

بر اساس این گزارش تکرار همه‌ی این فیلم‌ها روز بعد،ساعت یک بامداد پخش می‌شوند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , شبکه 3 , فیلم سینمایی , نوروز 93


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/۱٢/۱۸ | ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.