/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

مرکز صدا و سیما در استان البرز امروز رسما با حضور مسئولان و مقامات استانی افتتاح شد.

این مرکز با حضور مقامات استان، امام جمعه، معاون امور استان‌های صدا و سیما و جمعی از مدیران این رسانه بطور رسمی کار خود را آغاز کرد. مرکز البرز سی و سومین مرکز صدا و سیما در استان‌های کشور است. این مرکز از امروز به مدت 10 ساعت برای مخاطبان استانی برنامه پخش می‌کند.

این برنامه ها از ساعت 14 آغاز می‌شود و تا ساعت 24 ادامه می‌یابد. این برنامه ها شامل گزارش‌های ورزشی، فیلم‌های مستند و سینمایی، برنامه‌های ویژه انتخابات، سیر و سفر، اخبار و ویژه برنامه‌های شبانه است.

مردم استان البرز می‌توانند این برنامه‌ها را از طریق گیرنده‌های دیجیتال دریافت کنند. امکانات فنی برای ارائه برنامه‌های شبکه البرز از روی ماهواره فراهم است و این برنامه‌ها از تابستان امسال روی ماهواره نیز قابل دریافت خواهد بود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , شبکه های دیجیتال , افتتاح , صدا و سیما


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/۳/٤ | ۱:۳٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.