فناوري و تلويزيون ديجيتال

        کلیپ جدید و با کیفیت عمار داره این خاک در صفحه آپارات وبلاگ (پخش شده از شبکه افق)ء   
آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت ////00:10 جمعه 1394/03/08 سریال سرنوشت یک مبارز از 16 خرداد هر روز ساعت 19 مرکز پژوهش سازمان صدا و سیما منتشر کرد:حدود 85 درصد از مردم ایران به آمریکا بی‌اعتمادند اندر حکایت دوبله سریال های کره ای(خبر در صفحه اصلی)/سریال جاده قدیم هرشب ساعت 21:20 از شبکه اچ دی

مجموعه کره‌ای «جواهری در قصر» از شبکه تلویزیونی «تماشا» پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، شبکه تلویزیونی تماشا قصد دارد با پایان یافتن پخش مجموعه تلویزیونی «سال‌های دور از خانه»، سریال «جواهری در قصر» را روانه آنتن کند.

بنا بر این گزارش، این سریال که در ایران با نام یانگوم نیز شناخته می‌شود، پیش از این از شبکه دوسیما پخش شده است.این مجموعه طولانی 54 قسمتی براساس ماجرای واقعی زنی ساخته شده که اولین و احتمالاً تنها زنی است که نامش در تاریخ به‌عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده‌است. ماجرا در زمان سلسله جوسون می‌گذرد زمانی که جامعه مشخصاً سیستم طبقاتی دارد و سنت‌های مردسالارانه بر آن حکمفرماست. این دوره از تاریخ هر چند از نظر اقتصادی در وضعیت مساعدی به سر می‌برد اما به دلیل درگیری‌های داخلی بر سر قدرت میان خانواده سلطنتی و دولت از ثبات سیاسی برخوردار نیست. در میانه این کشمکش و هرج و مرج داستان زندگی دختری نقل می‌شود که نه از طریق داشتن ارتباط با سران قدرت بلکه از طریق بخشندگی و برخورداری از روحیه شکست‌ناپذیر قصد دارد لقب یانگ گوم (یانگوم) بزرگ را از جانب شخص پادشاه دریافت کند.


همچنین می توانید جدول پخش شبکه تماشا در اوایل شهریور ماه را از لینک زیر ببینید

http://digitaltv2.persianblog.ir/post/238/موضوعات مرتبط: شبکه های دیجیتال , شبکه تماشا

تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٤/٢٦ | ٩:٢٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()