فناوري و تلويزيون ديجيتال

        ء*******تیزر فیلم های نوروز94 شبکه 5 برای اولین بار منتشر شد ، جهت تماشا می توانید به صفحه اصلی وبلاگ رجوع نمایید   
آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 13:30 دوشنبه 1393/12/11 شبکه افق افتتاح شد//سایت شبکه در دسترس می باشد جهت ورود به صفحه اصلی رجوع نمایید/// صفحه ورزشی(هفته جدید) بروزرسانی شد///سریال کره ای بیمارستان چونا هر شب ساعت 22 از شبکه نمایش تیزر فیلم های نوروزی شبکه 5 برای اولین بار در صفحه اصلی منتشر شد///جدول پخش سریال های شبکه نمایش بروز رسانی شد

فناوری و تلویزیون دیجیتال
 
قالب وبلاگ

مجموعه کره‌ای «جواهری در قصر» از شبکه تلویزیونی «تماشا» پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، شبکه تلویزیونی تماشا قصد دارد با پایان یافتن پخش مجموعه تلویزیونی «سال‌های دور از خانه»، سریال «جواهری در قصر» را روانه آنتن کند.

بنا بر این گزارش، این سریال که در ایران با نام یانگوم نیز شناخته می‌شود، پیش از این از شبکه دوسیما پخش شده است.این مجموعه طولانی 54 قسمتی براساس ماجرای واقعی زنی ساخته شده که اولین و احتمالاً تنها زنی است که نامش در تاریخ به‌عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده‌است. ماجرا در زمان سلسله جوسون می‌گذرد زمانی که جامعه مشخصاً سیستم طبقاتی دارد و سنت‌های مردسالارانه بر آن حکمفرماست. این دوره از تاریخ هر چند از نظر اقتصادی در وضعیت مساعدی به سر می‌برد اما به دلیل درگیری‌های داخلی بر سر قدرت میان خانواده سلطنتی و دولت از ثبات سیاسی برخوردار نیست. در میانه این کشمکش و هرج و مرج داستان زندگی دختری نقل می‌شود که نه از طریق داشتن ارتباط با سران قدرت بلکه از طریق بخشندگی و برخورداری از روحیه شکست‌ناپذیر قصد دارد لقب یانگ گوم (یانگوم) بزرگ را از جانب شخص پادشاه دریافت کند.


همچنین می توانید جدول پخش شبکه تماشا در اوایل شهریور ماه را از لینک زیر ببینید

http://digitaltv2.persianblog.ir/post/238/

[ چهارشنبه ۱۳٩٢/٤/٢٦ ] [ ٩:٢٠ ‎ب.ظ ] [ حسین سبزمیدانی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

کد ِکج شدَنِ تَصآویر


  • ایران موزه | پاپو مارکت