/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

شبکه سلامت سیما  در ایام نوروز برنامه‌هایی را آماده پخش کرده که به نوعی به سلامت و روز های اول سال مربوط می شوند .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، "سین مثل سلامت" ویژه برنامه سال تحویل کاری از گروه اجتماعی و خانواده شبکه سلامت با حضور پیشکسوتان حوزه سلامت با اجرای ژاله صادقیان به مدت 120 دقیقه به‌طور زنده از شبکه سلامت سیما می‌رود.

همچنین برنامه "مسافر زمان" کاری از گروه محیط زیست به تهیه‌کنندگی اعظم هیئت است. در این برنامه تولیدی که ویژه تحویل سال است به سالمندان پرداخته می‌شود .

در طول ایام نوروز انیمیشن‌های مختلفی در حوزه سلامت و تغذیه در ایام نوروز از شبکه سلامت پخش خواهد شد.  گزارش های زنده از "راهیان نور" از دیگر برنامه‌هایی‌ست که در ایام نوروز از آنتن شبکه سلامت سیما پخش می‌شود. 

برنامه "تغذیه و سلامت" با هدف پرداختن به تغذیه در ایام نوروز کاری از گروه تغذیه شبکه سلامت سیماست که میهمان خانه مخاطبان خواهد شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه سلامت , نوروز 93


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/۱٢/۱٢ | ۱:۳۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.