/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

به میمنت فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن با حضور استاندار ایلام ،مدیر کل و جمعی از مدیران مرکز ایلام ، فرستنده دیجیتال شهرستان مرزی دهلران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی  رسانه ملی ،مدیرکل صداوسیمای مرکز  ایلام در این مراسم گفت: برای بهره برداری از این فرستنده دیجیتالی  بیش از پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است .

رامک در خصوص خدمات پوشش دیجیتالی در این شهرستان  گفت:  با راه اندازی فرستنده دیجیتال درشهرستان دهلران35هزار نفر از جمعیت  شهرستان و حومه می توانند روی کانال های 23و 26 از نعمت پوشش20شبکه تلویزیونی  و 16 شبکه رادیویی  برخوردار شوند .

 رامک  در خصوص پوشش دیجیتالی دیگر شهرستان های فاقد پوشش استان گفت:  با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته و در صورت تامین اعتبار از سوی مسئولان اجرایی استان در آینده نزدیک مراکز شهرستان ها ی ملکشاهی ، بدره و سیروان زیر پوشش شبکه دیجیتال قرار خواهند گرفت .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , افتتاح , فرستنده دیجیتال , دیجیتال ایلام


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/۱۱/٢۳ | ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.